Oliezeef vervangen VAG 1.8T 2.0TFSI

Waarom de oliezeef vervangen?

Na verloop van tijd gaat de oliezeef dicht zitten met vervuilde olie resten waardoor de motor weinig tot in het ergste geval geen olie kan opnemen. Het gevolg hiervan is dat de motor te weinig oliedruk heeft en de motor onvoldoende smering heeft en in het ergste geval kapot kan lopen

Oliezeef vervangen

Vag 1.8 20VT 2.0TFSI oliezeef vervangen

Het is verstandig de 1.8T of 2.0TFSI oliezeef van uw VAG auto elke 150.000km preventief te vervangen om schade te voorkomen. Ook is het verstandig uw VAG 1.8t of 2.0tfsi iedere 15.000km te onderhouden om de motor inwendig schoon te houden. 

Vervuilde carterpan

Symptomen

Vaak na een langere rit kan de melding ‘oil pressure’ / ‘oliedruk te laag’ in beeld komen. Doordat de oliezeef verstopt zit kan deze niet genoeg olie aanzuigen om de turbo en motor te smeren. Ziet u deze melding schakel de motor uit.

Wat word er gedaan met het vervangen van de oliezeef?

  1. De vuile olie word afgetapt
  2. Carterpan demontage
  3. Carterpan reiniging
  4. Oliezeef vervangen
  5. Carterpan montage met nieuwe afdichtingen
  6. Nieuw oliefilter
  7. Nieuwe olie
  8. Proefrit

Contact opnemen

Bent u geïnteresseerd in onze dienst of heeft u vragen?

U kunt contact opnemen via de contactpagina op onze website

Klik op de knop hieronder  om naar de contactpagina te gaan.

Over ons

Wij zijn een universeel autobedrijf met specialiteit in VAG auto’s. Gevestigd in Middelbeers, voor onderhoud en reparatie van alle merken auto’s. Bij SVE-Automotive staat kwaliteit en service hoog in het vaandel.